LotusGebe Prof. Dr Eray Çalışkan ve OpDr İnci Çavuşoğlu önderliğinde bir araya gelmiş ANNE VE BEBEKLERİN HEM FİZİKSEL VE HEMDE RUHSAL SAĞLIĞINA gönül vermiş , ÇEKİRDEK AİLENİN SAĞLIKLI GÜÇLÜ GÜVENLİ BAĞLANMASINI hedefleyen profesyonellerinin oluşturduğu bir grup.

Amacımız anne adaylarına sağlıklı huzurlu bilinçli bir gebelik dönemi yaşatarak onları normal vajinal doğuma fiziksel ve ruhsal olarak hazırlamak.. Önyargıları kırmak, annelerimizin özyeteneklerini keşfetmelerini sağlayarak doğumu ağrısız ve coşkulu hale getirmek,özgüven kazandırmak , doğal vajinal doğumu yeniden tercih edilir hale getirmek..

Yoga pilates masaj meditasyon nefes ve gevşeme teknikleri,enerji çalışmaları,EFT otohipnoz ile yapılan hazırlık çalışmalarının yanında gerek gebelik gerekse doğum ve emzirme dönemiyle ilgili teorik eğitimler,grup çalışmarı,seminer ve ilgili uzmanlarla yapılan buluşmalar,aile eğitimleri faaliyetlerimizin sadece birkaçı..

Doğum koçlarımızla gebelik boyunca,doğum ve emzirme dönemlerinde her an ulaşılabilir profesyonel yardım sağlayarak sağlıklı coşkulu doğum hikayeleri yazıyor ve anneliğin keyfini birlikte çıkartıyoruz.

Gebelik öncesi ve sonrasında diyetisyen gözetiminde kilo kontrolü ve egzersiz (,pilates vs) ile üyelerin sağlıklı ve fit olmalarını sağlıyoruz.. Doğum sonrası DanswithBabies ile hem eğleniyor hem de bebeklerimizle birlikte egzersiz yapmanın keyfini yaşıyoruz.

Tüm etkinliklerimizde üyelerimizi kaynaştırarak kulüp havası oluşturuyoruz ki bu da eğitimlerimizi daha eğlenceli ve verimli kılıyor.. Gebe eğitim eşli katılım tercihimiz. Doğuma sadece anneleri değil babaları da hazırlamak istiyoruz çünkü aslında en iyi doğum koçunun babalar olduğuna inanıyoruz.

Bu şekilde aile bağlarının çok daha güçlü oluştuğunu biliyoruz.

Sağlıklı bilinçli huzurlu mutlu aileler , çoşkulu doğumlar için LotusGebe!