Gizlilik İlkeleri

Lotusgebe.com müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi ( ad, soyad, email adres, telefon numarası, vb. ) sizlerden talep etmektedir. Lotus Gebe veri tabanında toplanan bu bilgiler kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, siparişlerinizin takibi ve sonuçlandırılması ile ilgili sizinle iletişime geçmek amacıyla kullanılmaktadır. Üyelik formalarında talep edilen bilgiler, üyelerin bilgisi olmaksızın 3. şahıslar ile paylaşılmamakta ve satılmamaktadır.

Üyelik formalarının dışında site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi ve ziyaretçi tercihlerini analiz ederek, yorumlamakta ve bu bilgileri üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için kullanmakta veya Lotus Gebe iş ortakları ile paylaşmaktadır. Üye bilgileri resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki mevzuat gereğince resmi makamlara açıklanabilmektedir. Üyelerin bilgileri sadece üye kişi tarafından ulaşılabilir ve değiştirilebilir konumdadır.

Ödeme sırasında talep edilen kredi kartı bilgileri, müşteri güvenliğini en üst seviyede olmasını sağlayabilmek amacı ile lotusgebe.com veya ona hizmet veren şirketlerin veritabanlarında tutulmamaktadır. Tüm işlemler, lotusgebe.com arayüzü üzerinden banka ve üyelerin bilgisayarları arasında gerçekleşmektedir.

lotusgebe.com ‘a aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

info@lotusgebe.com